archives

Twitter-account van mogelijke PvdA kandidaat 2e Kamer bevat veel Nederlander- en homohaat

Nederland, maart 2010

Op de Twitter-account van ‘PvdA kandidaat voor de Tweede Kamer’ van ene ‘Khalil’ staan zinsnedes als: ‘domme kaaskop’ en ‘wahaha, wij nemen over vriend’. Khalil twittert o.a. naar de Rotterdamse PvdA’er Peter van Heemst en de Amsterdamse PvdA'ster Fatima Elatik. Het is niet duidelijk wie precies deze ‘Khalil’ is. Op dit moment is de kandidaatstelling voor de PvdA kieslijst voor de Kamerverkiezingen in juni, nog in volle gang.
Op 17 maart staat op Khalil's Twitteraccount o.a.: ‘Christen zijn brandstof voor de hel’ en ‘Ayaan zal straf van Allah (swt) ondergaan dag in dag uit’, ‘Wollah wij nemen dit stink land over maatie!’, ‘Wilders gaat verliezen wij gebruiken Cohen (Joods sletje) om de macht te grijpen maatje! Allah u Akbar!!!’.
Op 21 maart staat er: ‘Wij moeten die kk Nederlandes aanpakken a sahbi!’, ‘kk homo als jij moet naar de hel’, ‘kankerhomo vieze kaasekoppen als jij mag niet eens praten met moslims! Tfoe!’
Update: PvdA bestuurssecretaris Michael Juffermans meldt in een mail aan journalist Carel Brendel dat bij de PvdA geen kandidaat met de naam 'Khalil' bekend is.

Twitteraccount van 'Khalil'

Eerwraak in Groningen?

Nederland, maart 2010

De 51-jarige Ali uit Groningen stak gisteren zijn 35-jarige echtgenote Fatima dood, o.a. door messteken in haar keel. Uit een getuigenverslag bleek dat Fatima een hoofddoek droeg.
Het echtpaar van Arabische afkomst zou vier jonge kinderen hebben. Het oorspronkelijke bericht in het Dagblad van het Noorden meldde dat de oudste twee kinderen op het moment van de moord in de moskee verbleven.

Telegraaf, 22 maart 2010
Dagblad van het Noorden, 21 maart 2010
Parool, 21 maart 2010
Elsevier, 23 maart 2010