


Archieven doorbladerenZoekenGebruikerslogin |
archivesPolygamie en islam in TsjetsjeniëIngediend door copywriter op 23 december, 2009 - 03:12. OverheidTsjetsjenië, december 2009 Hoewel polygamie in Rusland is verboden, wordt het in het zuidelijke, islamitische deel van Tsjetsjenië juist aangemoedigd. Huwelijken met een tweede en derde echtgenote worden officieel erkend. Miss Palestina Verkiezing afgelastIngediend door Admin op 23 december, 2009 - 10:03. Overheid | GedragPalestijnse Autoriteit, december 2009 De Miss Palestina 2009 verkiezing is afgelast. De verkiezing zou op 26 december plaatsvinden onder auspiciën van het plaatselijk bestuur van Ramallah op de Westelijke Jordaanoever. .Aan de verkiezing zouden 85 kandidaten deelnemen. Uit respect voor de islamitische zeden zouden ze niet in badpak optreden. Volgens moslimgroeperingen is de wedstrijd een belediging van de traditionele waarden en het fatsoen van vrouwen. Om rellen en protesten te voorkomen heeft de Palestijnse Nationale Autoriteit de missverkiezing voor onbepaalde tijd afgelast.
Verborgen agenda islamconferentieIngediend door Admin op 23 december, 2009 - 10:22. GedragNederland, december 2009 Een geplande conferentie woensdag over de islam in Eindhoven, zorgt ervoor dat inlichtingendiensten in binnenland en buitenland in opperste staat van paraatheid zijn. Congresgangers zouden stiekem fondsen werven om islamitisch fundamentalisme te ondersteunen, Zo is een bestuurslid van organserende club Al Waqf al Islami uit Eindhoven eerder in verband gebracht met donaties aan Al-Qaida. De conferentiegangers komen bijeen in de Al Fourqaan moskee in Eindhoven, een gebedshuis dat als radicaal te boek staat. Eén van de sprekers is een imam uit Saoedi-Arabië, die vanwege zijn radicale opvattingen door het Saoedische koningshuis op een zwarte lijst is gezet. Volgens de AIVD is de verborgen agenda van het congres ‘het tegenhouden van de integratie van moslims in Nederland en het werven van geld voor islamitische strijd’.
Moslimvader haalt zoon over tot verkrachting van zijn 12-jarige nicht en bruidIngediend door copywriter op 23 december, 2009 - 15:16. GedragEngeland, december 2009 Een vader haalde zijn 16-jarige zoon over tot verkrachting van zijn 12-jarige nicht en bruid na een illegaal islamitisch huwelijk in Woolwich, Londen. De vaders van de jongen en van het meisje zijn door de rechtbank in Wood Green veroordeeld tot 3 jaar gevangenis voor het aanmoedigen van een kind tot verkrachting na een illegaal huwelijk. Geen kerstliedjes over Jezus op scholenIngediend door copywriter op 23 december, 2009 - 18:36. OnderwijsZwitserland, december 2009 Het kanton Zürich vaardigt nieuwe richtlijnen over religieus onderwijs op openbare scholen uit, waarin wordt voorgeschreven dat scholen ´rekening moeten houden met de religieuze gevoelens van kinderen met een ander geloof. Scholen moeten afzien van actieve deelname aan handelingen en liederen met religieuze inhoud, zoals liedjes waarin Jezus als Gods zoon wordt beschreven’. In de islam geldt Jezus als profeet, niet als de zoon van god. |